PROGRAMI KLAN PLUS 18 – 24 MARS

PROGRAMI KLAN PLUS 18 – 24 MARS

10:49 18/03/2019

E HENE

08:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 CUKUR serial R, ep.115+116+117

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.364

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.171+172

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.173

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.365

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.78+79

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.70

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.4 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MARTE

08:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.365

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.174+175

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.176

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.366

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.80+81

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.71

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.5 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.366

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.177+178

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.179

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.367

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.82+83

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 10 R

00:30 ERTUGRUL serial R

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:15 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.6 film

05:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:30 E PERBUZURA film

E ENJTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.367

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.180+181

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.182

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.368

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.84+85

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.72

01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FURTUNE NE FAMILJE 3 pj.1 film

04:30 HISTORI DASHURIE film

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E PREMTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.183+184

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.185

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.118

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.86+87

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.73

01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FURTUNE NE FAMILJE 3 pj.2 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E SHTUNE

07:00 ERTUGRUL serial R, ep.365+366+367

09:20 ERTUGRUL serial R, ep.368

10:10 CUKUR serial, ep.118

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 SPORT PLUS emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 22 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 2

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 11

20:30 CUKUR serial premiere, ep.119

21:25 NE TE KUNDERT ZEMEROHEMI film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:35 CUKUR serial R

00:15 ME ZEMER NE GOJE film premiere

01:45 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.8

02:15 CSI NY serial R, ep.70-73

05:15 FURTUNE NE FAMILJE 3 pj.3 film

E DIEL

07:30 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.11+12

08:30 NE TE KUNDERT ZEMEROHEMI film

10:30 CUKUR serial, ep.119

11:30 ELIXIR emision R 2

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 11 R

14:00 DUPLEX emision R 20

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 CUKUR serial premiere, ep.120

21:25 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

02:00 CUKUR serial R

02:45 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1957 speciale

04:30 FURTUNE NE FAMILJE 3 pj.4 film

06:00 I HUAJI PRANE MEJE film

Të ngjashme
UKT