E HENE
08:00 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 CUKUR serial R, ep.115+116+117
15:05 ERTUGRUL serial R, ep.364
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.171+172
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.173
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.365
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.78+79
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 ERTUGRUL serial R
00:30 CSI NY serial, ep.70
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.4 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E MARTE
08:00 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 ERTUGRUL serial R, ep.365
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.174+175
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.176
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.366
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.80+81
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 ERTUGRUL serial R
00:30 CSI NY serial, ep.71
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.5 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E MERKURE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 ERTUGRUL serial R, ep.366
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.177+178
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.179
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.367
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.82+83
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 BEL MONDO emision 10 R
00:30 ERTUGRUL serial R
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:15 FURTUNE NE FAMILJE 2 pj.6 film
05:00 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:30 E PERBUZURA film
E ENJTE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 ERTUGRUL serial R, ep.367
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.180+181
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.182
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.368
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.84+85
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 ERTUGRUL serial R
00:30 CSI NY serial, ep.72
01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 FURTUNE NE FAMILJE 3 pj.1 film
04:30 HISTORI DASHURIE film
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E PREMTE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.183+184
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.185
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.118
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.86+87
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.73
01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 FURTUNE NE FAMILJE 3 pj.2 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E SHTUNE
07:00 ERTUGRUL serial R, ep.365+366+367
09:20 ERTUGRUL serial R, ep.368
10:10 CUKUR serial, ep.118
11:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 ZONE E LIRE emision R
15:30 SPORT PLUS emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 FAMILJA gameshow 22 R
18:00 ELIXIR emision LIVE 2
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 BEL MONDO emision 11
20:30 CUKUR serial premiere, ep.119
21:25 NE TE KUNDERT ZEMEROHEMI film premiere
23:00 LAJME KLAN PLUS
23:35 CUKUR serial R
00:15 ME ZEMER NE GOJE film premiere
01:45 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.8
02:15 CSI NY serial R, ep.70-73
05:15 FURTUNE NE FAMILJE 3 pj.3 film
E DIEL
07:30 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.11+12
08:30 NE TE KUNDERT ZEMEROHEMI film
10:30 CUKUR serial, ep.119
11:30 ELIXIR emision R 2
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 BEL MONDO emision 11 R
14:00 DUPLEX emision R 20
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 XING ME ERMALIN talk show R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 HISTORI SHQIPTARE emision
20:30 CUKUR serial premiere, ep.120
21:25 E DIELA SHQIPTARE talk show R
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R
02:00 CUKUR serial R
02:45 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1957 speciale
04:30 FURTUNE NE FAMILJE 3 pj.4 film
06:00 I HUAJI PRANE MEJE film