E HENE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.110-112
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1951 SPECIALE
14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.39
15:05 CUKUR serial R, ep.99
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.113+114
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.115
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.100
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.40+41
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.54
23:45 CUKUR serial R
00:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 AUGUSTI pj.1 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E MARTE
08:00 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.113-115
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.100
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.116+117
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.118
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.101
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.42+43
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:30 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.55
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 AUGUSTI pj.2 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E MERKURE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.116-118
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.101
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.119+120
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.121
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.102
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.44+45
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:30 BEL MONDO emision 6 R
00:30 CUKUR serial R
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:15 BENI XHENTIL film, pj.1
05:00 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:30 VRASJA QE NA NDAU film
E ENJTE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.119-121
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.102
15:05 CUKUR serial R, ep.97
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.122+123
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.124
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.103
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.46+47
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:30 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.56
01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 BENI XHENTIL film, pj.2
04:30 HISTORI DASHURIE film
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E PREMTE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.122-124
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.103
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.125+126
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.127
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.104
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.48+49
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:30 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.57
01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 BLLOKU I SHENIMEVE film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E SHTUNE
07:00 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.125-127
09:20 CUKUR serial, ep.100
10:10 CUKUR serial, ep.101
11:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 ZONE E LIRE emision R
15:30 SPORT PLUS emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.128
17:25 FAMILJA gameshow 18 R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 BEL MONDO emision 7
20:30 SUPERPOLICET E MAJAMIT film premiere
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.9+10
00:05 SODITESI film premiere
01:45 SULLTANESHA KOSEM serial R
02:30 CSI NY serial R, ep.54-57
05:30 E PERBUZURA film
E DIEL
07:10 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.128
08:00 SUPERLIBRI serial vizatimor, ep.29+30
08:50 CUKUR serial, ep.102
09:40 CUKUR serial, ep.103
10:25 SUPERPOLICET E MAJAMIT film
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 BEL MONDO emision 7 R
14:00 DUPLEX emision R 16
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.129
17:25 XING ME ERMALIN talk show R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 HISTORI SHQIPTARE emision
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show R
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
02:15 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1953
04:00 ETHET film
05:30 FITIMI I LIRISE film