PROGRAMI KLAN PLUS 20 – 26 MAJ

PROGRAMI KLAN PLUS 20 – 26 MAJ

11:31 20/05/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.67+68

15:05 CUKUR serial R, ep.158

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.48/2

17:40 BIDAAI serial, ep.107+108

18:30 PRO BUSINESS emision 3

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.159

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.67+68

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.93

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 HELENA E TROJES film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.159

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.48/3

17:40 BIDAAI serial, ep.109+110+111

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.160

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.69+70

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 PRO BUSINESS emision 3 R

00:05 CUKUR serial R

01:00 I INFILTRUARI serial R

02:30 HELENA E TROJES film, pj.2

04:00 KUZEY GUNEY serial R

05:00 I BETUAR PER HAKMARRJE film

06:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.160

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.49/1

17:40 BIDAAI serial, ep.112+113+114

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.161

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.71+72

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 19 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 PERANDORIA film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 ATILA I HUNEVE film, pj.1

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.161

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.49/2

17:40 BIDAAI serial, ep.115+116+117

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.162

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.73+74

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 10 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 PERANDORIA film, pj.2

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 ATILA I HUNEVE film, pj.2

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.50/1

17:40 BIDAAI serial, ep.118+119+120

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.163

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.75+76

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.94

01:15 I INFILTRUARI serial R

02:45 PERANDORIA film, pj.3

04:15 KUZEY GUNEY serial R

05:15 CSI NY serial R

E SHTUNE

06:00 KUZEY GUNEY serial R, ep.48+49

09:20 CUKUR serial, ep.159

10:10 CUKUR serial, ep.160

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 PRO BUSINESS emision 3 R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 30 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 11

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 20

20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.69

21:20 PIRATI I ZI film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

00:30 GREASE 1 film

03:30 CSI NY serial R, ep.93+94

E DIEL

06:30 PIRATI I ZI film

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.9+10

09:00 CUKUR serial, ep.161+162

10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.69

11:30 ELIXIR emision R 11

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 20 R

14:00 DUPLEX emision R 27

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.70

21:20 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1962

04:30 PUSHTIMI VDEKJEPRURES film, pj.1

06:00 PUSHTIMI VDEKJEPRURES film, pj.2

Të ngjashme
UKT