E HENE
07:30 BIDAAI serial R
08:30 DITE PER DITE emision R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.59+60
15:05 CUKUR serial R, ep.138
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.40/3
17:40 BIDAAI serial, ep.51-53
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.139
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.27+28
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.85
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 NJE RREMBIM NE RIO film
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 CSI NY serial R
06:30 ABC STORY dokumentar
E MARTE
07:30 BIDAAI serial R
08:30 DITE PER DITE emision R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.139
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.41/1
17:40 BIDAAI serial, ep.54-56
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.140
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.29+30
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.86
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 NGJYRAT E RINISE film
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 CSI NY serial R
06:30 ABC STORY dokumentar
E MERKURE
07:30 BIDAAI serial R
08:30 DITE PER DITE emision R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.140
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.41/2
17:40 BIDAAI serial, ep.57-59
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.141
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.31+32
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 BEL MONDO emision 15 R
00:30 CUKUR serial R
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 NJE ARESYE PER TE JETUAR film
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 TE HUMBUR film, pj.1
E ENJTE
07:30 BIDAAI serial R
08:30 DITE PER DITE emision R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.141
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.42/1
17:40 BIDAAI serial, ep.60-62
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.142
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.33+34
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 ELIXIR emision 6 R
00:30 CUKUR serial R
01:30 I INFILTRUARI serial R
03:00 NJERIU I SHTREMBER film
04:30 KUZEY GUNEY serial R
05:30 TE HUMBUR film, pj.2
E PREMTE
07:30 BIDAAI serial R
08:30 DITE PER DITE emision R
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.42/2
17:40 BIDAAI serial, ep.63-65
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.143
20:55 I INFILTRUARI serial, ep.35+36
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:35 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.87
01:15 I INFILTRUARI serial R
02:45 NJEREZIT E DETIT film
04:15 KUZEY GUNEY serial R
05:15 CSI NY serial R
E SHTUNE
06:00 KUZEY GUNEY serial R, ep.41+42
09:20 CUKUR serial, ep.139
10:10 CUKUR serial, ep.140
11:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 ZONE E LIRE emision R
15:30 SPORT PLUS emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 FAMILJA gameshow 26 R
18:00 ELIXIR emision LIVE 7
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 BEL MONDO emision 16
23:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.61
21:20 JAM ME HIPOPOTAMET film premiere
23:00 LAJME KLAN PLUS
23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R
00:30 QENDRA TREGTARE BOTERORE film
03:30 CSI NY serial R, ep.85-87
E DIEL
06:30 JAM ME HIPOPOTAMET film
08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.19+20
09:00 CUKUR serial, ep.141+142
10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.61
11:30 ELIXIR emision R 7
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 BEL MONDO emision 16 R
14:00 DUPLEX emision R 23
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 XING ME ERMALIN talk show R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 HISTORI SHQIPTARE emision
20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.62
21:20 E DIELA SHQIPTARE talk show R
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R
01:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R
02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1959
04:30 PUSHTIMI VDEKJEPRURES film, pj.1
06:00 PUSHTIMI VDEKJEPRURES film, pj.2