E HENE
07:00 BIDAI serial, ep.522-525
08:45 UFI serial vizatimor, ep.11+12
09:00 JETE E HIDHUR serial R, ep.51
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 GARA E FUNDIT film
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.35
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.98+99/1
16:30 BIDAI serial, ep.526+527+528+529
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.52
19:30 ABC STORY dokumentar TITO ENVER
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.36
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.99/2+100
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.35
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/6
00:30 GRA TE DESHPERUARA film, ep.1
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 GRA TE DESHPERUARA film, ep.1
E MARTE
07:00 BIDAI serial, ep.526-529
08:45 UFI serial vizatimor, ep.13+14
09:00 JETE E HIDHUR serial R, ep.52
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.36
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.99/2+100
16:30 BIDAI serial, ep.530+531+532+533
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.53
19:30 ABC STORY dokumentar MURI I BERLINIT
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.37
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.101+102/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.36
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/7
00:30 GRA TE DESHPERUARA film, ep.2
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 GRA TE DESHPERUARA film, ep.2
E MERKURE
07:00 BIDAI serial, ep.530-533
08:45 UFI serial vizatimor, ep.15+16
09:00 JETE E HIDHUR serial R, ep.53
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.37
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.101+102/1
16:30 BIDAI serial, ep.534+535+536+537
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.54
19:30 ABC STORY dokumentar FITORJA E KOMUNIZMIT 1
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.38
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.102/2+103
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.37
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/8
00:30 GRA TE DESHPERUARA film, ep.3
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 GRA TE DESHPERUARA film, ep.3
E ENJTE
07:00 BIDAI serial, ep.534-537
08:45 UFI serial vizatimor, ep.17+18
09:00 JETE E HIDHUR serial R, ep.54
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 I INFILTRUARI serial R, ep.38
15:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.102/2+103
16:30 BIDAI serial, ep.538+539+540+541
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.55
19:30 ABC STORY dokumentar FITORJA E KOMUNIZMIT 2
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.39
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.104+105/1
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.38
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/9
00:30 GRA TE DESHPERUARA film, ep.4
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 GRA TE DESHPERUARA film, ep.4
E PREMTE
07:00 BIDAI serial, ep.538-541
08:45 UFI serial vizatimor, ep.19+20
09:00 JETE E HIDHUR serial R, ep.55
10:30 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:30 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
15:30 I INFILTRUARI serial R, ep.39
16:30 BIDAI serial, ep.542+543+544+545
18:00 JETE E HIDHUR serial, ep.56
19:30 ABC STORY dokumentar EDUARD LIR
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 I INFILTRUARI serial premiere, ep.40
21:15 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.105/2+106
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.39
23:45 DR.HOUSE serial, ep.7/10
00:30 KODI FENIKS film
02:00 I INFILTRUARI serial R
02:45 DIAMANTE DHE DASHURI serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:30 KODI FENIKS film
E SHTUNE
07:00 BIDAI serial, ep.526-530
09:00 JETE E HIDHUR serial, ep.52+53
12:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision vazhdimi
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.36+37
18:00 DANCE WITH ME ALBANIA 4 nata 4 R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 X FACTOR ALBANIA 2 NATA 2
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1976-2
01:00 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.98+99+100+101
04:00 DR.HOUSE serial, ep.7/6+7/7+7/8
05:30 CSI NY serial, ep.35+36
E DIEL
07:00 BIDAI serial, ep.531-535
09:00 JETE E HIDHUR serial, ep.54+55
12:00 X FACTOR ALBANIA 2 NATA 2
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 X FACTOR ALBANIA 2 vazhdimi
14:45 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1976-2
16:30 I INFILTRUARI serial, ep.38+39
18:00 XING ME ERMALIN show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show
00:30 DIAMANTE DHE DASHURI serial, ep.102+103+104+105
03:30 DR.HOUSE serial, ep.7/9+7/10
05:00 CSI NY serial, ep.37+38+39