PROGRAMI KLAN PLUS 24 – 30 DHJETOR

PROGRAMI KLAN PLUS 24 – 30 DHJETOR

12:01 24/12/2018

E HENE

07:15 ERTUGRUL serial, ep.325+328

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 NJE VIZITOR PER KRISHTLINDJE film

14:20 DASHURI E NDALUAR serial, ep.79/1

15:05 CUKUR serial R, ep.59

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 ERTUGRUL serial, ep.329+330

18:15 ERTUGRUL serial, ep.331+332

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.60

21:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.79/2

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.27

23:45 CUKUR serial R

00:30 ERTUGRUL serial R

03:30 PUSHIMET film

04:00 DASHURI E NDALUAR serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 GRA TE DESHPERUARA film, pj.1

E MARTE

07:15 ERTUGRUL serial, ep.329-332

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI E NDALUAR serial, ep.79/2

15:05 CUKUR serial R, ep.60

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 ERTUGRUL serial, ep.333+334

18:15 ERTUGRUL serial, ep.335+336

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.61

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.1

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.28

23:45 CUKUR serial R

00:30 ERTUGRUL serial R

03:30 PRESIDENTI film

04:00 DASHURI E NDALUAR serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 GRA TE DESHPERUARA film, pj.2

E MERKURE

07:15 ERTUGRUL serial, ep.333-336

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.1

15:05 CUKUR serial R, ep.61

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 ERTUGRUL serial, ep.337+338

18:15 ERTUGRUL serial, ep.339+340

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.62

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.2

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 BEL MONDO emision 2 R

23:45 CUKUR serial R

00:30 ERTUGRUL serial R

03:30 RENO 911 film

04:00 DASHURI E NDALUAR serial R

04:50 ABC STORY dokumentar: SARANDA

05:30 GRA TE DESHPERUARA film, pj.3

E ENJTE

07:15 ERTUGRUL serial, ep.337-340

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.2

15:05 CUKUR serial R, ep.62

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 ERTUGRUL serial, ep.341+342

18:15 ERTUGRUL serial, ep.343+344

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.63

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.3

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.29

23:45 CUKUR serial R

00:30 ERTUGRUL serial R

03:30 SHKOLLA E HORRAVE film

04:00 DASHURI E NDALUAR serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 GRA TE DESHPERUARA film, pj.4

E PREMTE

07:15 ERTUGRUL serial, ep.341-344

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.63

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 ERTUGRUL serial, ep.345+346

18:15 ERTUGRUL serial, ep.347+348

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 CUKUR serial premiere, ep.64

21:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.4

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 CSI NY serial, ep.30

23:45 CUKUR serial R

00:30 ERTUGRUL serial R

03:30 SHTATE XHUXHAT film

04:00 DASHURI E NDALUAR serial R

04:50 CSI NY serial R

05:30 TE PANJOHUR PERFEKT film

E SHTUNE

07:00 PUSHIMET film

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.1+2

10:00 CUKUR serial, ep.60

10:50 CUKUR serial, ep.61

11:35 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 ABC STORY dokumentar: SHQIPERIA E MADHE

17:10 FAMILJA game-show R, episodi 11

19:00 BEL MONDO emision 3

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1981

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.16

23:30 DASHURI E NDALUAR serial, ep.77+78

02:30 VRASJA CIPENDEILS film

04:00 CSI NY serial, ep.27+28

05:30 RENO 911 film

E DIEL

07:00 PRESIDENTI film

08:30 SUPERLIBRI serial vizatimor, ep.13+14

09:30 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.3+4

11:00 CUKUR serial, ep.62

11:50 CUKUR serial, ep.63

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 3 R

13:45 ABC STORY dokumentar: PIKTORET ME PENEL

14:15 DUPLEX show R, episodi 13

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 AKULLI I KRISHTLINDJEVE film

18:10 XING ME ERMALIN talk show R

20:00 LAJME KLAN PLUS

20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 CSI NY serial, ep.29+30

03:00 HISTORI ME ZHURMUES emision R

05:00 SHKOLLA E HORRAVE film

Të ngjashme
UKT