PROGRAMI KLAN PLUS 24 – 30 QERSHOR

PROGRAMI KLAN PLUS 24 – 30 QERSHOR

11:49 24/06/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.77+78

15:05 CUKUR serial R, ep.183

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.59/2

17:40 NE PRITJE TE MISS SHQIPERIA 2019 episodi 1

18:30 PRO BUSINESS emision 8

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.184

20:55 XHENET serial, ep.1+2

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.100

01:30 XHENET serial R

03:00 NERONI film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:00 SFIDA E GATIMIT emision R

09:10 DITE PER DITE emision R

10:15 NE PRITJE TE MISS SHQIPERIA 2019 episodi 1 R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.184

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.59/3

17:40 NE PRITJE TE MISS SHQIPERIA 2019 episodi 2

18:30 BIDAAI serial, ep.277

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.185

20:55 XHENET serial, ep.3+4

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 PRO BUSINESS emision 8 R

00:05 CUKUR serial R

01:00 XHENET serial R

02:30 NERONI film, pj.2

04:00 KUZEY GUNEY serial R

05:00 OSHETIMA E BUBULLIMES film

06:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:00 SFIDA E GATIMIT emision R

09:10 DITE PER DITE emision R

10:15 NE PRITJE TE MISS SHQIPERIA 2019 episodi 2 R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.185

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.60/1

17:40 NE PRITJE TE MISS SHQIPERIA 2019 episodi 3

18:30 BIDAAI serial, ep.278

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.186

20:55 XHENET serial, ep.5+6

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 22 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 XHENET serial R

03:00 NJERIU QE ENDERRONTE ME SHQIPONJAT film, ep.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 PASIONI I MENDJES film

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:00 SFIDA E GATIMIT emision R

09:10 DITE PER DITE emision R

10:15 NE PRITJE TE MISS SHQIPERIA 2019 episodi 3 R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.186

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.60/2

17:40 NE PRITJE TE MISS SHQIPERIA 2019 episodi 4

18:30 BIDAAI serial, ep.279

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.187

20:55 XHENET serial, ep.7+8

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 13 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 XHENET serial R

03:00 NJERIU QE ENDERRONTE ME SHQIPONJAT film, ep.2

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 PAS PERENDIMIT film

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:00 SFIDA E GATIMIT emision R

09:10 DITE PER DITE emision R

10:15 NE PRITJE TE MISS SHQIPERIA 2019 episodi 4 R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.61/1

17:40 NE PRITJE TE MISS SHQIPERIA 2019 episodi 5

18:30 BIDAAI serial, ep.280

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.188

20:55 XHENET serial, ep.9+10

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 DR.PLASTIK 2 emision 4 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 XHENET serial R

03:00 ORKESTRA E SENDI BOTOMIT film

04:30 ABC STORY dokumentar

E SHTUNE

05:30 KUZEY GUNEY serial R, ep.59+60+60/1

09:20 CUKUR serial, ep.184

10:10 CUKUR serial, ep.185

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 PRO BUSINESS emision 8 R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 34 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 16

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 25

20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.79

21:20 XHANDARET ME PUSHIME film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

00:30 OPERACIONI VALKYRIE film

03:30 CSI NY serial R, ep.99+100

E DIEL

06:30 ORKESTRA E SENDI BOTOMIT film

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.19+20

09:00 CUKUR serial, ep.186+187

10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.79

11:30 ELIXIR emision R 16

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 25 R

14:00 XHANDARET ME PUSHIME film

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.80

21:30 DR.PLASTIK 2 emision 4 R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

03:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

04:30 NERONI film, pj.1

06:00 NERONI film, pj.1

Të ngjashme
UKT