PROGRAMI KLAN PLUS 25 – 31 MARS

PROGRAMI KLAN PLUS 25 – 31 MARS

12:44 25/03/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 CUKUR serial R, ep.118+119+120

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.368

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.5+6

18:15 BIDAAI serial, ep.5+6

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.369

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.84+85

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.73

01:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

03:00 DINOTOPIA pj.1 film

04:30 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.369

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.7+8

18:15 BIDAAI serial, ep.7+8

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.370

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.86+87

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ERTUGRUL serial R

00:30 CSI NY serial, ep.74

01:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

03:00 DINOTOPIA pj.2 film

04:30 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.370

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.9+10

18:15 BIDAAI serial, ep.9+10

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.371

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.88+89

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 11 R

00:30 ERTUGRUL serial R

01:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

03:15 DINOTOPIA pj.3 film

05:00 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:30 E PERBUZURA film

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 ERTUGRUL serial R, ep.371

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.11+12

18:15 BIDAAI serial, ep.11+12

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 ERTUGRUL serial premiere, ep.372

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.90+91

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 2 R

00:30 ERTUGRUL serial R

01:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

03:00 DINOTOPIA pj.4 film

04:30 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:00 HISTORI DASHURIE film

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 MEHMET PUSHTUESI serial, ep.13+14

18:15 BIDAAI serial, ep.13+14

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.121

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.92+93

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.75

01:15 DASHURI BARDH E ZI serial R

03:00 DINOTOPIA pj.5 film

04:30 MEHMET PUSHTUESI serial R

06:00 CSI NY serial R

E SHTUNE

07:00 ERTUGRUL serial R, ep.365+366+367

09:20 ERTUGRUL serial R, ep.368

10:10 CUKUR serial, ep.121

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 SPORT PLUS emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 22 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 3

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:15 BEL MONDO emision 12

20:00 CUKUR serial premiere, ep.122

21:00 ME FORT DJEMA! film premiere

22:40 LAJME KLAN PLUS

23:20 CUKUR serial R

00:20 KUMBARI film

02:15 CSI NY serial R, ep.73-75

05:15 DINOTOPIA pj.6 film

E DIEL

07:30 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.13+14

08:30 ME FORT DJEMA film

10:30 CUKUR serial, ep.122

11:30 ELIXIR emision R 3

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 12 R

14:00 DUPLEX emision R 20

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

17:25 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:15 HISTORI SHQIPTARE emision

20:00 CUKUR serial premiere, ep.123

21:00 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 CUKUR serial R

02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1958

04:30 AVENTURAT NE DINOTOPI film

06:00 E VETME NE XHUNGEL film

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT