E HENE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.127-129
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1953
14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.49
15:05 CUKUR serial R, ep.104
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.130+131
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.132
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.105
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.50+51
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:30 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.58
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 GRA TE DESHPERUARA pj.1 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E MARTE
08:00 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.130-132
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.105
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.133+134
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.135
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.106
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.52+53
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:30 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.59
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 GRA TE DESHPERUARA pj.2 film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E MERKURE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.133-135
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.106
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.136+137
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.138
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.107
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.54+55
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:30 BEL MONDO emision 7 R
00:30 CUKUR serial R
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:15 GRA TE DESHPERUARA pj.3 film
05:00 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:30 E PERBUZURA film
E ENJTE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.136-138
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.107
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.139+140
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.141
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.103
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.56+57
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:30 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.60
01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 GRA TE DESHPERUARA pj.4 film
04:30 HISTORI DASHURIE film
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E PREMTE
07:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.139-141
10:20 SFIDA E GATIMIT emision R
11:20 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 SPORT PLUS emision R
13:20 OPINION emision R
15:05 CUKUR serial R, ep.108
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.142+143
18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.144
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 SPORT PLUS emision LIVE
20:00 CUKUR serial premiere, ep.108
20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.58+59
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 SPORT PLUS emision R
23:30 CUKUR serial R
00:30 CSI NY serial, ep.61
01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R
03:00 HIJESHIA E MIZORISE film
04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R
06:00 CSI NY serial R
07:00 ABC STORY dokumentar
E SHTUNE
07:00 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.142-144
09:20 CUKUR serial, ep.105
10:10 CUKUR serial, ep.106
11:00 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 ZONE E LIRE emision R
15:30 SPORT PLUS emision R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.145
17:25 FAMILJA gameshow 18 R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 BEL MONDO emision 8
20:30 KATERSHJA E AVE MARIAS film premiere
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.11+12
00:05 E PACIPA film premiere
01:45 SULLTANESHA KOSEM serial R
02:30 CSI NY serial R, ep.58-61
05:30 I HUAJI PRANE MEJE film
E DIEL
07:10 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.145
08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.5+6
08:50 CUKUR serial, ep.107
09:40 CUKUR serial, ep.108
10:25 KATERSHJA E AVE MARIAS film
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:55 BEL MONDO emision 8 R
14:00 DUPLEX emision R 16
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.146
17:25 XING ME ERMALIN talk show R
19:00 LAJME KLAN PLUS
19:30 HISTORI SHQIPTARE emision
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show R
01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R
02:15 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1955
04:00 HELENA E TROJES film, pj.1
05:30 HELENA E TROJES film, pj.2