PROGRAMI KLAN PLUS 27 MAJ – 02 QERSHOR

PROGRAMI KLAN PLUS 27 MAJ – 02 QERSHOR

11:22 27/05/2019

E HENE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.69+70

15:05 CUKUR serial R, ep.163

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.50/2

17:40 BIDAAI serial, ep.121+122

18:30 PRO BUSINESS emision 4

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.164

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.77+78

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.95

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 BENI XHENTIL film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 CSI NY serial R

06:30 ABC STORY dokumentar

E MARTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.164

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.50/3

17:40 BIDAAI serial, ep.123+124+125

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.165

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.79+80

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 PRO BUSINESS emision 4 R

00:05 CUKUR serial R

01:00 I INFILTRUARI serial R

02:30 BENI XHENTIL film, pj.2

04:00 KUZEY GUNEY serial R

05:00 DINASTIA PRAPA SKENAVE film

06:30 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.165

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.51/1

17:40 BIDAAI serial, ep.126+127+128

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.166

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.81+82

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 19 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 BIBLOTEKARI film, pj.1

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 DON PEDRO film, pj.1

E ENJTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.166

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.51/2

17:40 BIDAAI serial, ep.129+130+131

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.167

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.83+84

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 ELIXIR emision 10 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 I INFILTRUARI serial R

03:00 BIBLOTEKARI film, pj.2

04:30 KUZEY GUNEY serial R

05:30 DON PEDRO film, pj.2

E PREMTE

07:30 BIDAAI serial R

08:45 SFIDA E GATIMIT emision R

09:45 DITE PER DITE emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 OPINION emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 KUZEY GUNEY serial, ep.52/1

17:40 BIDAAI serial, ep.132+133+134

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.168

20:55 I INFILTRUARI serial, ep.85+86

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.96

01:15 I INFILTRUARI serial R

02:45 BLLOKU I SHENIMEVE film

04:15 KUZEY GUNEY serial R

05:15 CSI NY serial R

E SHTUNE

06:00 KUZEY GUNEY serial R, ep.50+51

09:20 CUKUR serial, ep.164

10:10 CUKUR serial, ep.165

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 PRO BUSINESS emision 4 R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 FAMILJA gameshow 31 R

18:00 ELIXIR emision LIVE 12

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 21

20:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial premiere, ep.71

21:20 KTHE FAQEN TJETER film premiere

23:00 LAJME KLAN PLUS

23:35 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

00:30 GREASE 2 film

03:30 CSI NY serial R, ep.95+96

E DIEL

06:30 KTHE FAQEN TJETER film

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.11+12

09:00 CUKUR serial, ep.166+167

10:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R, ep.71

11:30 ELIXIR emision R 12

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 21 R

14:00 DUPLEX emision R 28

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 KRYEQYTETI serial premiere, ep.72

21:20 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 KRYEQYTETI ABDULHAMID serial R

02:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1963

04:30 BENI XHENTIL film, pj.1

06:00 BENI XHENTIL film, pj.2

Të ngjashme
UKT