E HENE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.54/2+55
15:00 ERTUGRUL serial R, ep.322
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.312-314
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.111+112
19:30 ABC STORY dokumentar SHQIPTARET DHE SEKSI pjesa 1
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.323
21:15 NENE serial, ep.5
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.170
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/4
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.111+112
02:45 NENE serial R
03:30 CSI NY serial R
04:15 DR.HOUSE serial R
05:00 ABC STORY dokumentar R
05:30 SARASVATICANDRA serial, ep.295-298
E MARTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.323
15:15 DR.HOUSE serial, ep.6/4
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.315-317
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.113+114
19:30 ABC STORY dokumentar SHQIPTARET DHE SEKSI pjesa 2
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.324
21:15 NENE serial, ep.6
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.171
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/5
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.113+114
02:45 NENE serial R
03:30 CSI NY serial R
04:15 DR.HOUSE serial R
05:00 ABC STORY dokumentar R
05:30 SARASVATICANDRA serial, ep.299-302
E MERKURE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.324
15:15 DR.HOUSE serial, ep.6/5
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.318-320
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.115+116
19:30 ABC STORY dokumentar SHQIPTARET DHE SEKSI pjesa 3
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.325
21:15 NENE serial, ep.7
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.172
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/6
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.115+116
02:45 NENE serial R
03:30 CSI NY serial R
04:15 DR.HOUSE serial R
05:00 ABC STORY dokumentar R
05:30 SARASVATICANDRA serial, ep.303-306
E ENJTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
14:30 ERTUGRUL serial R, ep.325
15:15 DR.HOUSE serial, ep.6/6
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.321-323
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.117+118
19:30 ABC STORY dokumentar AMERIKANET pjesa 1
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.326
21:15 NENE serial, ep.8
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.173
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/7
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.117+118
02:45 NENE serial R
03:30 CSI NY serial R
04:15 DR.HOUSE serial R
05:00 ABC STORY dokumentar R
05:30 SARASVATICANDRA serial, ep.307-310
E PREMTE
07:00 KLUBI I MENGJESIT emision LIVE
10:00 KUSH VJEN PER DREKE emision
11:05 RUDINA emision
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 OPINION emision R
15:15 ERTUGRUL serial R, ep.326
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 SARASVATICANDRA serial, ep.324-326
18:00 NJE PJESE E IMJA serial, ep.119+120
19:30 ABC STORY dokumentar AMERIKANET pjesa 2
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 ERTUGRUL serial premiere, ep.327
21:15 NENE serial, ep.9
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 CSI NY serial, ep.174
23:45 DR.HOUSE serial, ep.6/8
00:30 ERTUGRUL serial R
01:15 NJE PJESE E IMJA serial, ep.119+120
02:45 NENE serial R
04:00 CSI NY serial R
04:45 DR.HOUSE serial R
05:00 E FRYRE film
E SHTUNE
07:00 SARASVATICANDRA serial, ep.295-301
09:30 NENE serial, ep.9+10
11:30 ZONE E LIRE emision R
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 ZONE E LIRE emision vazhdimi
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.323+324+325
19:15 HISTORI SHQIPTARE emision
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 X FACTOR ALBANIA 3 NATA 5
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 X FACTOR ALBANIA 3 (vazhdimi)
00:05 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1949 SPECIALE
01:40 NJE PJESE E IMJA serial, ep.111-114
04:45 DR.HOUSE serial, ep.6/4-6/6
E DIEL
07:00 SARASVATICANDRA serial, ep.302-305
08:30 NENE serial, ep.11+12
10:30 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1949 SPECIALE
12:30 LAJME KLAN PLUS
12:50 SHTEPIAKET E DESHPERUARA serial, ep.56
14:15 NE KURTHIN E PITERPAN nata 7 R
16:00 LAJME KLAN PLUS
16:30 ERTUGRUL serial, ep.326+327
18:00 XING ME ERMALIN show R
20:00 LAJME KLAN PLUS
20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show
22:30 LAJME KLAN PLUS
23:00 E DIELA SHQIPTARE talk show
00:30 NJE PJESE E IMJA serial, ep.115-118
03:30 CSI NY serial, ep.171-173
05:00 SARASVATICANDRA serial, ep.311-314