Projekti sekret i Kim Kardashian

Projekti sekret i Kim Kardashian

22:14 03/06/2016

Kim Kardashian shënon përsëri...

Fotografi Mert Alas, ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto të re aristike nudo të një prej ikonave të sensualitetit Kim Kardashian, por duket se dhe shumë të tjera do të vijnë më pas...

kiiiim

"Gjeni kush? Një projekt sekret së shpejti”, shkruan ai duke ngacmuar kërshërinë e fansave.

Nga ana tjetër vetë Kim ka postuar një foto të saj nudo, e ulur në shtrat që i përket këtij projekti sekret.

kimmm

E me fotot që kanë dalë në qarkullim që tani, duket se ky projekt i ri do të jetë vërtetë shumë i nxehtë.../tvklan.al
LAJMET
Të ngjashme
KPT
KPT
UKT