Publikohen fotot e dasmës së aktorëve të njohur turqPublikohen fotot e dasmës së aktorëve të njohur turq

14:09 25/08/2020

Aktorët e njohur Zeynep Tugçe Bayate dhe Cansel Elçin kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë çifti përmes postimeve të tyre në rrjetet sociale.

Zeynep shfaqet shumë elegante me fustanin e bardhë, ndërsa Cansel me një kostum ngjyrë bezhë.

Nuk e kisha menduar se do të takoheshim këtu rastësisht vite më vonë. Të dua shumë”, shkroi aktorja bashkëngjitur fotove të postuara./tvklan.al


Të ngjashme