Publikohen pamjet e sherrit në Shëngjin mes vëllezërve nga Kosova dhe atyre nga Lezha
Publikohen pamjet e sherrit në Shëngjin mes vëllezërve nga Kosova dhe atyre nga Lezha

10:19 21/06/2021

Këto janë pamjet e sherrit të ndodhur në Shëngjin ku 4 persona u zunë me grushte. Bëhet fjalë për dy vëllezër nga Kosova dhe dy vëllezër të tjerë nga Lezha.

Sherri mes tyre ndodhi për motive banale dhe vëllezëerit goditën njëri-tjetrin me grushte dhe sende të forta.

Si pasojë e këtij sherri të gjithë kanë marrë dëmtime të lehta dhe janë dërguar në spitalin Rajonal Lezhë, për mjekim ku tashmë ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë kundër tyre rëndon akuza për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje” e kryer në bashkëpunim. /tvklan.al

Të ngjashme