Publikohet momenti kur Ledri u bë baba dhe emocionet që ai po përjeton
Publikohet momenti kur Ledri u bë baba dhe emocionet që ai po përjeton

18:59 14/12/2020

Ditën e sotme ka ardhur në jetë vajza e reperit Ledri Vulës dhe Sarës. Vetë çifti ka nuk ka bërë ende asnjë gjë publike në rrjetet sociale, por miqtë e tyre po.

Pasi lindi vajza, Ledi ka ndarë lajmin e bukur me një nga shokët e tij Rron Kajtazi. Ai e ka publikuar një foto në rrjetin e tij social nga moment kur Ledri shfaqej i lumtur dhe i emocionuar për lindjen e vajzës.

Ende nuk dihet emri që ata i kanë vendosur vajzës së tyre dhe jemi në pritje të postimeve të para të çiftit. /tvklan.al

Të ngjashme