Pushimet e modeles dhe provokimi për fansatPushimet e modeles dhe provokimi për fansat

15:00 11/07/2020

Modelja Kylie Jenner ka provokuar shumë me fotot e publikuara së fundmi.

Ajo shfaqet në kanionet e Utah-ut ky është për pushime. 22-vjeçarja ka zgjedhur që të vihet në kontakt me natyrën.

“Ky vend është i pabesueshëm”, shkruan ajo ndërkohë që sheh nga qielli.

View this post on Instagram

this place is unreal🧡🧡

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Por ajo që u ka tërhequr vëmendjen fansave është veshja e Jenner. Ajo shfaqet me një pale bikini portokalli të dizenjuara nga Dipped in Blue.

Gjithçka perfekte për modelen, e cila për pushime shoqërohet nga miqtë e saj dhe padyshim vajza Stormi./tvklan.al
Të ngjashme