Qarabag zyrtarizon Xhixhën


Qarabag zyrtarizon Xhixhën

00:10 25/01/2023

Sulmuesi firmos deri në Qershor të 2026

Qarabag zyrtarizoi transferimin e Redon Xhixhës nga Tirana. Sulmuesi firmosi deri në Qershor të 2026.

Kontrata nuk është bërë publike, por përflitet se bardheblutë do të përfitojnë 550 mijë Euro nga shitja e Xhixhës.

Më parë te Qarabag janë aktivizuar dhe futbollistë të tjerë shqiptarë si Ansi Agolli dhe Admir Teli.

Tv Klan

Të ngjashme