Qëllohet me thikë 38-vjeçari

Një 38-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është qëlluar me thikë pas një konflikti të çastit. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër në lagjen “Mark Lula”. I plagosuri është me iniciale V.Sh., thotë policia, i cili ndodhet në spital për trajtim mjekësor. Grupi hetimor ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim dy autorët e dyshuar. Ata … Continue reading Qëllohet me thikë 38-vjeçari