“Qeveria do t’i hapë diskot”, çfarë premton Gjiko me publikimin e këngës së re


“Qeveria do t’i hapë diskot”, çfarë premton Gjiko me publikimin e këngës së re

14:15 28/08/2020

Përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, reperi i njohur Gjiko dhe Melinda Ademi kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të parë, i cili pritet të publikohet brenda pak ditësh.

Së fundmi, Gjiko ka publikuar në rrjetin social Instagram disa foto shkëputur nga xhirimet e klipit. Po ajo që ka tërhequr vëmendjen është shkrimi bashkëngjitur fotove.

https://www.instagram.com/p/CEZ-jlYliJQ/

 “Kur të dëgjojë qeveria këtë këngë do të hapë diskotekat”.

Postimi i tij ka habitur ndjekësit që mezi po presin publikimin e këtij projekti./tvklan.al
Të ngjashme