Qytetarët nuk e lenë të mbyllë foltoren, Berisha: Armiqtë i kanë tmerr vizitat e mia në TropojëQytetarët nuk e lenë të mbyllë foltoren, Berisha: Armiqtë i kanë tmerr vizitat e mia në Tropojë

18:18 01/12/2021

Nga të gjitha takimet që ka zhvilluar me demokratët, ai në Tropojë mund të konsiderohet ndër më të “vështirët” për Sali Berishën. Kjo pasi ish-kryeministri e pati pothuajse të pamundur që ta mbyllte foltoren që zhvilloi këtë të mërkurë.

Të gjithë donin që të flisnin, ndërsa atmosfera ishte gjatë gjithë kohës e shoqëruar me entuziazëm pas çdo fjale të Berishës. Ish-Kryeministri shprehu mirënjohjen për pritjen, ndërsa nënvizoi se armiqtë dhe kundërshtarët e tij i kanë tmerr vizitat që bën në Tropojë.

“Mirënjohje më të thellë për këtë pritje të jashtëzakonshme, për këtë mesazh të shkëlqyer që u dërgoni sonte demokratëve në mbarë Shqipërinë dhe kudo që janë, por duhet të jem i sinqertë, armiqtë e mi dhe kundërshtarët e mi i kanë tmerr vizitat e mia në Tropojë”, tha Berisha./tvklan.al
Të ngjashme