QYTETI I HUMBUR – EPISODI 11 – TV KLAN

QYTETI I HUMBUR – EPISODI 11

Serial: 17.05.2019

Zejnep sëbashku me Ismailin shkojnë në shtëpinë e Merjem.

Si do ta presë kjo e fundit nusen e djalit të saj?

Irfan më në fund firmos kontratën, ai tashmë është zyrtarish pjesë e skuadrës.

Sadik sa vjen dhe futet edhe më shumë në telashe.

Irfan feston me Ajselin firmosjen e kontratës së tij.

Kategori
Qyteti i humbur
0 Komente

Përgjigju

*

*