QYTETI I HUMBUR – EPISODI 16 – TV KLAN

QYTETI I HUMBUR – EPISODI 16

Serial: 23.05.2019

Zejnep e inatosur i përplas në fytyrë nënës së saj një të vërtetë të hidhur.

Në televizor transmetohet ndeshja e parë e Irfanit.

Ai përcjell një mesazh të bukur para kamerave për Ajselin.

A do të mund të rregullohet marrëdhënia e tyre pas kësaj?

Ismail dhe Zejnep po martohen. Si do të shkojë kjo dasëm?

A do të jetë Merjem pjesë e dasmës së djalit të saj?

 

Kategori
Qyteti i humbur
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione