QYTETI I HUMBUR – EPISODI 18 – TV KLAN

QYTETI I HUMBUR – EPISODI 18

Serial: 25.05.2019

Selma i rrëfen Zehres që ka rënë në dashuri me Kadirin.

Ky i fundit pyet Irfanin se çfarë ka mes tij dhe Ajselit.

Kadir jep dorëheqjen nga puna. Cila është arsyeja?

Ajsel trashëgon një shtëpi nga xhaxhai i saj i ndjerë.

Çfarë kujtimesh ka ajo në atë shtëpi?

Lavanderia sulmohet nga disa hajdutë…

Kategori
Qyteti i humbur
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione