QYTETI I HUMBUR – EPISODI 31 – TV KLAN

QYTETI I HUMBUR – EPISODI 31

Serial: 11.06.2019

Si do të shkojë darka mes dy vëllezërve dhe bashkëshortëve të tyre?

Et’hem i bën Sadikut një surprizë për ditëlindje.

A do të mundet Irfan të zbulojë vendndodhjen e Et’hem?

Zejnep e gjendur në vështirësi ekonomike kërkon ndihmë nga nëna e saj.

Merjem zbulon lidhjen e Seherit me Danielin.

Kategori
Qyteti i humbur
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione