QYTETI I HUMBUR – EPISODI 32 – TV KLAN

QYTETI I HUMBUR – EPISODI 32

Serial: 13.06.2019

Kadir dhe Ajsel zbulojnë vendodhjen e Et’hem.

Irfan jep autografin e tij të parë.

Policia shkon të prangosë Danielin.

Ky i fundit qëllohet në momentin që ai do t’i japë dhuratën e tij Seherit.

A do të mund të shpëtojë ai?

Kategori
Qyteti i humbur
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione