“Qyteti i humbur”, së shpejti në Tv Klan

“Qyteti i humbur”, së shpejti në Tv Klan

08:41 26/04/2019

Në një lagje të varfër të Stambollit, banorët e një pallati 6 katësh po përpiqen të kapin ritmin e jetës urbane.

Ata duhet të heqin dorë nga ëndrrat dhe shpresat, vetëm që të mbijetojnë në një metropol të madh.

Tragjedi njerëzore të shkaktuara nga varfëria dhe diskriminimi, papunësia apo drama e fëmijëve të rrugës.

Nën hijen e varfërisë një nënë me 6 fëmijë jetimë, detyrohet të migroje në Stamboll...

Një histori dashurie që shkatërron gjithçka.

Çfarë ndodh në periferi të një metropoli me një familje që lufton për mbijetesë?

Dramë dhe emocion në një serial me protagonist kryesor, aktorin shqiptar Nik Xhelilaj, një nga rolet e tij më të plotë dhe më të vlerësuar në serialet turke.

“Qyteti i humbur”, së shpejti në Tv Klan./tvklan.al

 
LAJMET
Të ngjashme

KPT
KPT
UKT