Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga kantieri i punimeve të Automotoparkut të parë.

Në një postim në “Facebook” Rama shprehet se po ndërtohet një platformë e re ultramoderne e cila do t’i shtojë Shqipërisë një motor tjetër për ekonominë e saj.

“MIRËMËNGJES dhe nga kantieri i Automotoparkut të parë, ku po ndërtojmë një platformë të re ultramoderne, e cila do t’i shtojë Shqipërisë një motor tjetër për ekonominë e saj, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./tvklan.al