Rama publikon pamjet nga terminali i ri i autobusëve: Standard i ri për qytetarëtRama publikon pamjet nga terminali i ri i autobusëve: Standard i ri për qytetarët

08:20 15/05/2021

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke postuar një video nga terminali i ri i autobusëve në Korçë. Kreu i qeverisë thotë se ky terminal do të sjellë një standard të ri për qytetarët.

Mirëmëngjes, dhe me këtë pamje të terminalit të ri të autobusëve, mikrobusëve dhe taksive në Korçë, që sjell një standard të ri për qytetarët, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama në Facebook./tvklan.al


Të ngjashme