Real Madrid zhgënjen në Champions

Posta

Real Madrid zhgënjen në Champions

08:20 02/10/2019

Fitore për Bayern dhe Juventus

Real Madrid zhgënjeu sërish në Ligën e Kampionëve. 13 herë kampionët e Europës barazuan 2-2 me Bryzhin në shtëpi. Kjo është pika e parë për Realin.

Rezultatin më të thellë të mbrëmjes e arriti Bayern Munchen, 7-2 në fushën e Totenhamit. Juventusi mundi 3-0 Leverkusenin, ndërsa Manchester City fitoi 2-0 me Dinamo Zagrebin.

Po 2-0 triumfoi edhe Atletico Madridit në fushën e Lokomotivës së Moskës ndërsa Parisi mundi 1-0 Gallatasarain.

Tv Klan


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi