REPORTAZH – PRITJA NE PALLATIN MBRETEROR, TIRANE – DURRES ME BICIKLETA DHE A DO TE BEJME PLAZH NE MUAJIN MAJ?

REPORTAZH – PRITJA NE PALLATIN MBRETEROR, TIRANE – DURRES ME BICIKLETA DHE A DO TE BEJME PLAZH NE MUAJIN MAJ?

11:33 28/04/2015

Të ftuar:

Gjergji Erebara – Gazetar

Ivana Dervishi – Gazetare

Alma Koci – Përkthyese

Lajda Porja – Meteorologe e Shërbimit “Meteoalb”

“Takimi i Pasdites” – Rudina Magjistari 
UKT
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


UKT
Grupi