Reshje dëbore në Pranverë (Foto) – TV KLAN

Reshje dëbore në Pranverë (Foto)

Mund të jemi në stinën e Pranverës, por për disa zona të Anglisë, Dimri duket se nuk është larguar ende. Shërbimi meteorologjik atje lëshoi alarm të verdhë për mot të keq në një pjesë të Anglisë veriore, por edhe në Midlands.

Temperaturat ranë nën zero përgjatë natës dhe pritet të qëndrojnë të tilla edhe përgjatë këtij 24 orëshi.

Nuk munguan reshjet e dëborës dhe ngrica në rrugë. Në Skoci, autoritetet paralajmëruan drejtuesit e automjeteve për kushte të rrezikshme në rrugë për shkak të dëborës dhe erërave të forta./tvklan.al

Kategori
FotogaleriKurioziteteTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*