Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka publikuar klipin e këngës së saj më të re të quajtur “For You”.

Rita këtë këngë e ka në bashkëpunim me Liam Payne.  Dhe është krijuar për filmin “Fifty Shades Freed”, i cili do të lancohet muajin e ardhshëm.

E veshur me fustanin e kuq bukuroshja dukej shumë simpatike. Edhe ky klip duket se do të  jetë shumë i suksesshëm.

Rita Ora edhe në këtë seri do të luajë rolin e motrës së Kristian Grey.

Burimi: Klan Plus