Yllin e muzikës, Rita Orën jemi mësuar të shikojmë me flokë të gjatë bjondë, mirëpo duket se ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim në paraqitjen e saj.

Shumë larg asaj që jemi mësuar të shohim, Rita Ora i ka befasur të gjithë fansat e saj në një postim në “Instagram”. Me flokët brunë dhe të shkurtër, Rita Ora shfaqet ndryshe, por si gjithmonë shumë tërheqëse.

E si duket, ndryshimi i “lookut” i ka pëlqyer mjaft edhe Ritës e cila krahas fotove në Instagram shkruan: Ndonjëherë duhet të hiqni gjërat në jetë që nuk ju shërbejnë.


/tvklan.al