Rod Stewart zbulon qytetin e tij hekurudhor


Rod Stewart zbulon qytetin e tij hekurudhor

21:30 17/11/2019

Këngëtari ndan me fansat pasionin e tij pas muzikës

Ai është një nga yjet më të mëdhenj të rrokut, por Rod Stewart më në fund ka zbuluar frytet e pasionit të tij të madh të madh, modelimi i hekurudhave.

Në 23 vitet e fundit, mes krijimit të muzikës dhe koncerteve live, në hotele apo shtëpi, këngëtari ka punuar në një model masiv dhe mjaft të ndërlikuar të një qyteti amerikan.

Shumë dyshuan nëse vërtetë ishte puna e tij, por me sinqeritet ai rrëfen se vetëm anën elektrike e ka bërë dikush tjetër.

73-vjeçari e ka vendosur qytetin ne papafingon e shtëpisë së tij në Los Angeles.

Tv Klan
Të ngjashme