Ronela Hajati e dëshpëruar: 4 këngë gati dhe asnjë klub hapur…

Ronela Hajati e dëshpëruar: 4 këngë gati dhe asnjë klub hapur…

10:05 21/08/2020

Këngëtarja Ronela Hajati prej një kohe të gjatë është duke punuar për të sjellë për publikun projekte të reja muzikore. Një prej këngëve që ajo do publikojë së shpejti është produksioni muzikor që mban titullin “Aventura”.  

Në një postim të publikuar së fundmi në Instagram, Ronela ka treguar se 4 prej këngëve të saj janë gati.

View this post on Instagram

4 songs ready and no clubs open…. Gjynah per zotin 🤣🤪

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on Aug 20, 2020 at 8:49am PDT

4 këngë gati dhe asnjë klub hapur. Gjynah për Zotin”, shkruan këngëtarja bashkëngjitur postimit të saj, ku shihet teksa kërcen brenda një kutie ‘Barbie’ e veshur e gjitha në ngjyrë rozë. /tvklan.al

Të ngjashme