ronelaRonela Hajati në këtë fundvit ka zgjedhur të realizojë një set fotografik, duke ardhur ndryshe në sytë e ndjekësve të saj.

Fotot e publikura në rrjetet sociale kanë “ndezur” debat dhe në lidhje me format trupore, pasi duket qartazi që këngëtarja ka ardhur në forma të mbushura.

tvklan.al