Një vajzë e cila kishte probleme në pamjen e saj dhe kishte humbur vetëbesimin, tashmë shpreson të marrë pjesë në një konkurs bukurie.

Ajo kreu një operacion të kushtueshëm për të rregulluar fytyrën e deformuar.

3686949E00000578-3704636-image-m-4_1469274762058

Ellie Jones, 20 vjeç, nga Rhyl, Uelsh kishte lindur me një deformim në fytyrë dhe dhëmbët e saj ngriheshin mbi njëri-tjetrin.

Ajo shkoi për të vënë tela në moshën 14-vjeçare dhe dentisti i saj i kishte kuptuar se nofulla e saj nuk ishte rritur që nga mosha 8-vjeçare.

3BADB0EE00000578-0-image-a-1_1482921281995

Pas 6 vitesh ajo takoi një kirurg i cili e transformoi kompletisht dhe tani ajo shpreson të kurorëzohet Miss Uelshi pasi kaloi nga një “rosak i shëmtuar” në një “mjellmë të bukur”./tvklan.al