Roshi i jep fitoren Akhmat Grozny

Roshi i jep fitoren Akhmat Grozny

11:02 06/08/2019

Mesfushori shqiptar shënon gol në kampionatin rus

Odise Roshi i dha fitoren Akmat Groznit në sfidën e kampionatit me Orenburgun. Skuadra e Roshit fitoi me rezultatin 2 – 1 dhe golin e suksesit e realizoi në minutën e 70’.

Mesfushori shqiptar u aktivizua në pjesën e dytë dhe shënoi me sup. Një gol fatlum dhe që vjen pas 15 muajsh dhe një dëmtimi që e la gjatë larg fushave.

Tv Klan

Delta
LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori