RRAHJE ZEMRE – EPISODI 73 – TV KLAN

RRAHJE ZEMRE – EPISODI 73

Serial: 19.04.2018

Çfarë kërkon të dijë Ejlyli nga e njohura e mamasë së saj?

Selimi ndihet i lumtur sepse tashmë dora e tij është shëruar plotësisht.

Aliu nga ana tjetër është i shqetësuar për Ejlylin sepse kjo e fundit spo gjendet gjëkundi.

A do të arrijë Aliu të mësojë vendndodhjen e saj?

Për çfarë do të flasin Sinani dhe Sulltani?

Kategori
RRAHJE ZEMRETë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione