Rrëfimi i rrallë i Presidentit Ilir Meta, sot në “Opinion”

Ilir Meta


Rrëfimi i rrallë i Presidentit Ilir Meta, sot në “Opinion”

21:24 04/01/2021

Presidenti i vendit Ilir Meta do të jetë sot në mbrëmje në emisionin “Opinion” në një intervistë të plotë të jetës politike.

Pjesë e rubrikës “Rrëfimi i rrallë i…” Meta sjell përballë gazetarit Blendi Fevziu një rrëfim të veçantë nga ambientet e Presidencës.

Cili qe angazhimi i tij në lëvizjen e Dhjetorit, përfshirja në Partinë Socialiste, jeta e tij si Kryeministër e më tej vendimi për krijimin e LSI, raportet me Ramën, Berishën dhe të tjerë eksponentë politikë.

Roli dhe këndvështrimi i Ilir Metës në këto 30 vite pluralizëm, sot ora 22:00 në “Opinion” nw Tv Klan./tvklan.alTë ngjashme