RUDINA – BEST OF 2 – PERSONAZHET QE RREFEJNE!

RUDINA – BEST OF 2 – PERSONAZHET QE RREFEJNE!

18:05 03/01/2017

Të ftuar:

Eneda At’Nikolla, Rovena Dilo, Ylli Manjani, Roza Lati, Manjola Nallbani, Ermal Fejzullahu, Akil Pano dhe Bashkëshortja, Ronela Hajati, Fleura Shkëmbi, Gentian Zenelaj dhe Saimiri Kodra, Bora Kokëdhima, Inva Mula dhe Zana Çela, Aurela Hoxha, Ajola Xoxa, Silva Gunbardhi dhe Dafi, Renato Mekolli, Xhensila Myrtezaj, Vesa Luma dhe Big Basta, Klaudja Duro, Dasara Karaiskaj, Hajrie Rondos, Silvana Baltadori, Kozma Dushi, Greta Koci, Eduart dhe Valentina Ndocaj.


Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi