RUDINA – DASARA KARAISKAJ PREZANTON VAJZEN E SAJ DHE “ONUS” MARKA SHQIPTARE E VESHJEVE QE PREJ 1927! – TV KLAN

RUDINA – DASARA KARAISKAJ PREZANTON VAJZEN E SAJ DHE “ONUS” MARKA SHQIPTARE E VESHJEVE QE PREJ 1927!

Emision: 26.09.2016

Të ftuar:

Dasara Karaiskaj – Gazetare,
Clarissa Corda – Vajza e Dasarës

Ylber Përnaska – Sipërmarrës, babi i Lajlës
Lajla Përnaska – Politikane, sipërmarrëse

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione