Rudina Dembacaj qenka një nuse me fat, shihni se çfarë u gatuan Mark FrrokuRudina Dembacaj qenka një nuse me fat, shihni se çfarë u gatuan Mark Frroku

08:06 14/05/2021

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të showbizit. Ata shihen gjithmonë bashkë dhe janë më të lumtur se kurrë. Shpesh ndajnë foto nga përditshmëria e tyre, duke i treguar publikut marrëdhënien perfekte që kanë.

Së fundmi aktorja ka publikuar në rrjetet sociale disa momente ku Marku ka gatuar për të. Ajo ka publikuar një foto të pjatës së makaronave të gatuara nga Marku dhe shkruan: Specialiteti i burrit. /tvklan.al


Të ngjashme