Rudina – Emisioni 12 Tetor 2021


Rudina – Emisioni 12 Tetor 2021

20:11 12/10/2021

Sapo jane fejuar. Fotot ekskluzive te Arber Hajdarit me te fejuaren e tij, Vlera Devolli.

Sot në studio do të kemi të ftuar një djalë I cili është një shembull I mirë për të gjithë brezin e ri, ai përdor shpesh shprehjen se bamirësia nuk të varfëron dhe është Arbër Hajdari, themeluesi i nismës sociale për bamirësi “Fundajvë ndryshe”, sot do të na tregojë për projektet e tij më të fundit, por do të na tregojë për herë të parë dhe detaje nga jeta e tij personale, sot vjen në një status tjetër, ai prej pak ditësh është fejuar me Vlera Devolli, një vajzë bukuroshe, shqiptare e Kosovës. Vjen në një intervistë ekskluzive, Arbër Hajdari…

Trende dekori/ Si te zbukurojme shtepine ne stinen e vjeshtes.

Tendencat e dizajnit të brendshëm po tregojnë edhe një herë se moda rikthehet. Në këtë sezon të vjeshtës ne do të jemi të fokusuar tek natyra dhe koloret e saj por të sjella këtë herë me stil dhe të përshtatura sa më mirë me kohën. Por për të folur me më shumë detaje do të kemi sot në studio të ftuar: Marigona Nila Xhaferrin, interor designer dhe Frederika Muço, organizuese eventesh.  

Ide arredimi-Si te shtroni tavolinen ne vjeshte.

Tendencat e dizajnit të brendshëm po tregojnë edhe një herë se moda rikthehet. Në këtë sezon të vjeshtës ne do të jemi të fokusuar tek natyra dhe koloret e saj por të sjella këtë herë me stil dhe të përshtatura sa më mirë me kohën. Por për të folur me më shumë detaje do të kemi sot në studio të ftuar: Marigona Nila Xhaferrin, interor designer dhe Frederika Muço, organizuese eventesh.  


Të ngjashme