Rudina – Emisioni 22 Qershor 2022
Rudina – Emisioni 22 Qershor 2022

19:47 22/06/2022

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen.

Historia e Edes dhe Albes/ Rrefimi i dy vajzave te dashuruara, qe u bene nena

Turistet e aventures/ Destinacionet e paeksploruara te Veriut

Te zgjedhesh malin ne vere, ja destinacionet me te bukura

Të ngjashme