Rudina – Emisioni 29 Dhjetor 2020Rudina – Emisioni 29 Dhjetor 2020

19:51 29/12/2020

Horoskopi per vitin 2021/ Cila eshte shenja me me fat?

Siç edhe është bërë traditë tashmë do ta kemi të ftuar një personazhe që ju e doni shumë, e cila do të na bëjë parashikimin për vitin e ri që po vjen. Astrologia Meri Shehu sot do të bëjë edhe klasifikimin e saj ekskluziv per programin tonë të shenjave të Horoskopit për vitin 2021.

Si do të jetë renditja e tyre? Cila është shenja më e favorizuar për këtë vit dhe ajo më pak e favrizuar nga yjet, këtë do të na i tregojë Meri Shehu? Për këto dhe më shumë presim menjëherë në studio për të na i zbuluar, Astrologen Meri Shehu.

Quiz-i telefonik/ Sa arra ka në kuti?

Jemi kthyer në pjesën e dytë dhe në këto momente do të ndajmë një lajm të bukur…Jo të gjithë kanë mundësinë të festojnë siç duhet festat e fundvitit, por Kompania Bankers Petroleum përpiqet të jetë pranë atyre që kanë më shumë nevojë. Në bashkëpunim me Babagjyshi Sekret, ata arritën të bëjne edhe më të bukura festat për disa vogëlushë në Fier. Ndjekim materialin për të parë se ccfarë ka ndodhur…

Megatek/ “Shkruaji Babagjyshit online”!

Kemi mberritur ne hapsiren dedikuar Babagjyshit Online. Dhe do të ndajmë shumë momente të bukura të fëmijëve, deri më sot mijera fëmijë janë lumturuar nga Babagjyshi online I Megatek e shumë të tjerë janë pritje të dhuratës.

Babagjyshi Megatek dhe ekipi I tij I elfëve postarë po kalojnë ditë shumë të ngarkuara pune, Shohim se cfare të reja kemi nëpërmejt insertit…Të ngjashme