RUDINA – LABINOT TAHIRI: SI U MBLODHEN FONDET PER BESIMIN 3-VJECAR DHE SHFAQJA “KUJTESA E UJIT”! – TV KLAN

RUDINA – LABINOT TAHIRI: SI U MBLODHEN FONDET PER BESIMIN 3-VJECAR DHE SHFAQJA “KUJTESA E UJIT”!

Emision: 21.09.2016

Të ftuar:

Labinot Tahiri – Këngëtar, aktivist

Rozi Kostani – Regjisore,
Rajmonda Bulku – Aktore/ në rolin e nënës që ka vdekur,
Neritan Licaj – Aktor në rolin e të dashurit të njërës nga vajzat (të Merit),
Violeta Trebicka-  Aktore/ Në rolin e Merit.

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione