RUDINA – ROVENA STEFA SJELL VIDEOKLIPIN E SAJ ME TE FUNDIT “MIKJA IME”; ERION ZEQIRAJ: JU TREGOJ PASIONIN TIM PER SPIKERIMIN DHE VOLEJBOLLIN – TV KLAN

RUDINA – ROVENA STEFA SJELL VIDEOKLIPIN E SAJ ME TE FUNDIT “MIKJA IME”; ERION ZEQIRAJ: JU TREGOJ PASIONIN TIM PER SPIKERIMIN DHE VOLEJBOLLIN

Emision: 11.01.2019

Të ftuar:

Rovena Stefa – Kengetare

Erion Zeqiraj – Spiker/Moderator

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione