RUDINA – SUADA SHERIFI RREFEN PER HERE TE PARE EMOCIONET E MEMESISE DHE DORINA MEMA, REGJIMI I NJE MODELEJE FITNESI! – TV KLAN

RUDINA – SUADA SHERIFI RREFEN PER HERE TE PARE EMOCIONET E MEMESISE DHE DORINA MEMA, REGJIMI I NJE MODELEJE FITNESI!

Emision: 30.09.2016

Të ftuar:

Suada Sherifi – Ish- Miss Albania 2005, prej dy javësh nënë e një vajze të vogël me emrin Deisy.

Dorina Mema – Fittnes model

Kategori
Rudina
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione